Zahajovací schůzky

Letošní tábory jsou úspěšně za námi, prázdniny pomalu končí a před námi je nový školní a skautský rok, který zahájíme ve čtvrtek 7.září na klubovně.

Světlušky a vlčata v 16:30
Skautky a skauti v 17:00

Příprava nové louky II.

V sobotu 7.5. proběhlo další čištění nového tábořiště v Nesměřském údolí.

ZVaS 2016

23.4.2016 proběhlo základní kolo Závodu vlčat a světlušek 2016.

Akce probíhala ve Veselském parku.

Závodilo 13 družin v kategorii Vlčat a 9 družin v kategorii Světlušek.

V kategorii vlčat se umístili na 1. místě – Racci (Veselí nad Moravou), 2.místě – Heřmánci-Vlci (Hodonín), 3.místě – Vlčata Mikulčice (Mikulčice)

V kategorii světlušek  se umístili na 1. místě – Mochomůrky (Hodonín), 2.místě – Sněženky (Veselí nad Moravou), 3.místě – Světlušky Mikulčice (Mikulčice)

Příprava nové louky

V sobotu 12.3. proběhlo první čištění nového tábořiště v Nesměřském údolí.

Práce se udělala spousta a jsme moc vděční všem, kdo se přípravy na letní táboření zúčastnili, děkujeme.WP_20160312_001

Obnova stanové základny

V roce 2014 proběhla za podpory Města Veselí nad Moravou a Jihomoravského kraje  obnova vybavení stanové základny v Nesměřském údolí u Velkého Meziříčí.

Bylo pořízeno 10 kompletních podsadových stanů i s celtami a 10 celt ke stávajícím stanům.

VNM JK

Rekonstrukce klubovny

V letních měsících roku 2011 proběhla rekonstrukce naší klubovny.

Poděkování patří společnosti ČEZ a.s., Radě Jihomoravského Kraje a Radě města Veselí nad Moravou za finanční podporu, společnosti RENOVA s r.o. za úspěšnou realizaci, přátelům skautingu Pavlu Tichlerovi, Martinovi Řičicovi za odbornou pomoc a skautům: Jiřímu Pěšovi – Akélovi, Jaromíru Novotnému – Kapínovi, Petru Machalovi – Pitovi, Miroslavu Jagošovi – Kokrovi, Petru Břečkovi – Břekovi, Stanislavu Kaděrkovi – Želvovi, Petru Čechovi – Petovi, Pavlu Luňákovi-Bulharovi a všem ostatním, kteří pomáhali a bez kterých by se klubovna v tak krátkém čase nepodařila dokončit. Doufám, že bude klubovna svému účelu sloužit ještě mnoho let.

klubovna loga